Back

Dizaina paklāji spilgtos un modernos toņos!

02 Jun 2014

Dizaina paklāji spilgtos un modernos toņos!

Dizaina paklāji spilgtos un modernos toņos!

Pavasaris un vasara ir īstais laiks, lai ieviestu jaunumus telpu interjerā. Jauns, krāsains dizaina paklājs būs lielisks risinājums, kā ar nelielām izmaksām atdzīvināt savu interjeru.

„Berendsen Tekstila Serviss" piedāvā iznomāt spilgtus un viegli pamanāmus dizaina paklājus, kas palīdzēs uzlabot uzņēmuma vizuālo tēlu un piesaistīt klientu uzmanību.

Būtiski, ka dizaina paklājs arī pilnvērtīgi veiks maināmā paklāja funkcijas, absorbējot netīrumus un aizsargājot grīdas segumu no nodiluma.

Jūsu ieguvumi, izmantojot dizaina paklājus:

  • Lielisks pirmais iespaids ienākot telpās;
  • Uzmanības piesaistīšana Jūsu uzņēmumam;
  • Telpu interjera papildināšana;
  • Grīdu aizsardzība pret nodilumu;
  • Pilns serviss – Berendsen regulāri piegādās tīro paklāju netīrā vietā.

Ikvienam interesentam Berendsen piedāvā plašas iespējas izvēlēties dizainu no esošā paklāju klāsta, ar kuru var iepazīties dizaina paklāju galerijā. Jūs varat apskatīt dažādu stilu un krāsu paklājus un izvēlēties, kurš no piedāvātajiem dizaina paklājiem būtu piemērots tieši Jūsu telpām.

Berendsen piedāvā arī logo paklāju izgatavošanu pēc Jūsu individuāla dizaina, izmēra un krāsām. Uz paklāja iespējams vizualizēt gandrīz jebkura veida augstas izšķirtspējas attēlus, tekstu, fotogrāfijas un logotipus. Šajā radošajā procesā nav robežu, iespējams ir realizēt gandrīz ikvienu ideju! Lai raisītu iztēli un sniegtu dažas jaunas idejas, Berendsen mājaslapā varat noskatīties arī video par logo paklājiem.

Būtiski! Lietojot paklāju servisa pakalpojumus, var ietaupīt aptuveni 14 % no kopējām saimniecisko izdevumu izmaksām, liecina Eiropas Tekstila servisa asociācijas pētījuma dati.

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos dizaina paklāju nomai vai uzzinātu vairāk par logo paklājiem, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi info@berendsen.lv vai zvanot - 67500075, 67620547.


,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt