Back

"Berendsen Tekstila Serviss" - 20 gadi!

09 Apr 2014

"Berendsen Tekstila Serviss" - 20 gadi!

A/S „Berendsen Tekstila Serviss" ir uzņēmums ar 20 gadu pieredzi maināmo paklāju jomā Latvijā un šajā laikā tas ir kļuvis par stabilu un uzticamu sadarbības partneri, kas piedāvā augstvērtīgus pakalpojumus Rīgā un visā Latvijā. Šī gada 29. martā uzņēmums ir nosvinējis apaļo 20 gadu jubileju un ar prieku izsaka pateicību ikvienam klientam par sadarbību!

Kopš darbības pirmsākumiem uzņēmums ir investējis līdzekļus jaunu, modernu tehnoloģiju iegādei un veicis pakalpojumu klāsta paplašināšanu. Berendsen pamatnodarbošanās ir maināmie paklāji – servisā ietilpst ne tikai paklāju noma, bet arī to piegāde klientam, apmaiņa, mazgāšana un uzturēšana labā stāvoklī.

MAINĀMO PAKLĀJU PIEDĀVĀJUMĀ IETILPST :

  • Dažādu izmēru un krāsu neilona un kokvilnas paklāji;
  • Logo paklāji ar uzņēmuma vai produktu zīmolu, dažādiem uzrakstiem vai attēliem;
  • Sarkano paklāju noma īpašiem svētku gadījumiem un ikdienas lietošanai;
  • Dizaina un krāsainie paklāji, kas piesaista uzmanību un lieliski papildina interjeru;
  • Komforta paklāji, kas paredzēti baseinos, pirtīs, dušās, aiz bāra letēm;
  • Skreiperi - izturīgi gumijas paklāji rupjo gružu savākšanai.

PILNS APKALPOŠANAS SERVISS PIEEJAMS ARĪ PĀRĒJIEM BERENDSEN PRODUKTIEM:

Higiēnas preču aprīkojums tualetes telpām - putu ziepju dozatori, tualetes papīra turētāji, kokvilnas dvieļu turētāji, gaisa atsvaidzinātāji un pārējais aprīkojums pieejams 10 dažādos krāsu toņos, un to ekskluzīvais dizains iederas dažādu stilu labierīcību telpās. Pateicoties „Berendsen" pilna servisa higiēnas aprīkojumam, klientam tiek garantēts ērts un higiēnisks tualetes telpas apmeklējums.

Mopu noma un serviss – mopi ir īpaši, slotām līdzīgi grīdu sausās uzkopšanas darbarīki, kas lieliski savāc putekļus un pasargā grīdas no nodiluma, kā arī ekonomē laiku un saudzē biroja tehniku. Jums nav jāuztraucas par mopa tīrīšanu un uzturēšanu labā tehniskā stāvoklī – Berendsen par to parūpēsies Jūsu vietā.

Virtuves dvieļu noma un serviss – Berendsen 100% kokvilnas dvieļi lieliski uzsūc mitrumu un neatstāj pūkas uz glāzēm un citiem traukiem. Jums nav jāuztraucas par netīro dvieļu mazgāšanu, Berendsen netīros dvieļus pēc noteikta intervāla apmainīs pret tīrajiem.

Berendsen klientu ieguvumi: bezmaksas konsultācijas, zemi kopējie saimnieciskie izdevumi un vienmēr tīras telpas.

Berendsen klienti saņem konsultācijas un padomus, kā rīkoties ar produktu, un var būt droši, ka viņu telpu tīrība uzticēta profesionāļu rokās!

Klienti var pieteikties Berendsen piedāvātajam pakalpojumam vai konsultācijai zvanot (+371 67500075) vai rakstot uz e-pastu info@berendsen.lv. Berendsen Tekstila Servisa tirdzniecības pārstāvis ieradīsies pie klienta individuāli un ieteiks vispiemērotāko risinājumu!


,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt